Sıkça Sorulan Sorular

1YSM360° Programı Tam Olarak Nedir?
YSM360°, CRM, Muhasebe, Satınalma ve Proje Yönetimi gibi süreçlerini bir arada yönetmek isteyen şirketler için özel geliştirilen bir “Online CRM Programı”dır.
2Programı Kullanmaya Nasıl Başlarım?
Ücretsiz Dene linkini tıklayıp, gerekli bilgileri kullanarak ücretsiz demo hesabıyla kullanmaya başlayabilirsiniz. Ya da hemen gerçek kullanıma geçebilirsiniz. Bunun için müşteri temsilcimiz size detaylı bilgi vermektedir.
3Online - Bulut Program Ne Oluyor?
Online - Bulut Program; klasik masaüstü programları gibi kurulum gerektirmeden internet tarayıcısından kullanabileceğiniz programlardır. “YSM360° Online CRM Programı”nı masaüstü, dizüstü, tablet ve telefon farketmeksizin Windows, Linux ve Mac gibi tüm işletim sistemleriyle kullanabilirsiniz.
4Programa Nasıl Giriş Yapılıyor?
Giriş Yap linkini tıklayıp Kullanıcı Adı ve Şifrenizi girerek kullanabilirsiniz. Kullanıcı oluşturma ve şifre süreçlerinde müşteri temsilcimiz size yardımcı olmaktadır.
5Fiyatlar ve Ödeme Yöntemleri Nedir?
Fiyatlar linkinden detaylı olarak paketleri ve fiyatları inceleyebilirsiniz. Havale, EFT ya da online kredi kartı ile taksitli olarak ödeyebilirsiniz.
6Program Ne Kadar Güvenli?
YSM360° Online CRM Programı” sunucuları İşbankası İşNet Veri Merkezi'nde yer almaktadır. Programımızda 256bit SSL Sertifikası kullanılmakta ve düzenli olarak yedeklemeler yapılmaktadır.

TELEFON İLE DESTEK

Hafta içi saat 09:00-18:00 arasında telefon ile destek taleplerinde ve geri bildirimlerde bulunabilirsiniz.

+90 262 341 40 04


E-POSTA İLE DESTEK

7/24 destek taleplerinizi ve geri bildirimlerinizi e-posta ile iletebilirsiniz. En geç 24 saat içerisinde geri dönüş sağlanacaktır.

destek@ysm.com.tr

ŞİMDİ YSM360° İLE TANIŞIN

HEMEN DENEYİN